Dnes má meniny Laura, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - 2 izbový byt - Prenájom 2-izbového bytu v centre Bratislavy
www.sms-portal.cz

Prenájom 2-izbového bytu v centre Bratislavy

prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_xvhzz.jpg
prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_qurbz.jpg prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_qurbz.jpg prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_0hshz.jpg prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_0hshz.jpg prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_nv8s5.jpg prenajom_2_izboveho_bytu_v_centre_bratislavy_nv8s5.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 387
Cena
790,00 €

Na prenájom luxusný, moderný 2-izbový byt v centre Bratislavy - Staré mesto, 50m2, 5/5 najvyššie poschodie, nádherný výhľad, z bytu vstup na terasu. Kompletne zariadený, vstavané spotrebiče (americká chladnička, kávovar, el. rúra, mikrovlnná rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, práčka so sušičkou), TV, vysokorýchlostný internet, vstavaná skriňa Rolldor. Byt má podlahové kúrenie, klimatizáciu invertor, posuvné hliníkové okná. Poskytuje dokonalý odpočinok a príjemné bývanie. Parkovanie pred domom na karty. Byt je voľný ihneď. Cena prenájmu 790,- eur + náklady.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: 2 izbový byt
Lokalita: Bratislavský kraj
Dátum pridania: 02.10.2015 09:36
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Brano
Tel/Mobil: 0911575111

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,